Aktualizace programu OZO 2021

Vážení uživatelé, i letos Vám nabízíme naše aktualizované účetní programy OZO pro nový rok 2021. Zahrnuli jsme do nich zejména Vaše požadavky, které Vám usnadní práci. Navíc touto aktualizací získáte i všechny změny v programu, které bude nutné provést v případě legislativních změn v roce 2021. Je potřeba si také uvědomit, že technická podpora (hotline i servis) je poskytována pouze vlastníkům aktuální verze!!!

Hlavní změny v účetním systému OZO pro rok 2021:

  • QR platba v CZK na Vámi vystavených fakturách
  • Tisk EAN kódu na všech grafických dokladech s uvedeným evidenčním číslem
  • Tisky pro odsouhlasení – inventuru jednotlivých pohledávek/závazků
  • DE – vyhledávání v zápise do deníku dle F12 i pro neplátce DPH
  • Modul Zakázky – můžete načítat, tisknout a hledat podle nových kolonek „Zařízení“ a „Výrobní číslo“. Na zakázkovém listu se tyto údaje vytisknou i ve formě EAN kódu
  • Modul evidence majetku – tisk předpokládaných odpisů v kartě majetku, který se dříve zobrazoval jen na obrazovce
  • Modul evidence majetku – upravené tisky pro uvedení zůstatkové hodnoty při prodeji a ostatním vyřazení majetku, kde se uplatňuje pouze polovina odpisu s následnou likvidací majetku

Důležité odkazy:

Další změny v programu:

Aktuální XML soubory k odesílání Daňového přiznání k DPH, souhrnného i kontrolního hlášení. V případě změn XML formulářů pro Daň z příjmů budeme aktualizovat program OZO ihned, jakmile příslušné struktury dat uveřejní Finanční správa.

Samozřejmostí jsou také nové odpisové sazby pro rok 2021.

Výše uvedený výčet novinek neobsahuje zdaleka vše, co jsme pro Vás v nové verzi OZO 2021 připravili. Další drobné změny jsme přidávali do programu průběžně celý tok. Neváhejte proto a objednejte si novou verzi včas.

Školení k programu OZO 2021

Vzhledem k současné situaci kolem pandemie COVID-19 nepředpokládáme, že by se situace natolik zlepšila, abychom mohli pořádat školení k programu OZO. Spíše se přikláníme k tomu, že nabídneme individuální školení či konzultace přes vzdálenou správu.

Objednávka a termín distribuce programu OZO 2021:

Pro vytvoření objednávky programu OZO 2021 zadejte své údaje ZDE.

Termín distribuce programu OZO 2021: prosinec 2020

V případě, že Vám nevyhovuje stažení programu z internetu, lze program OZO 2021 včetně hlavních aktualizací zasílat na CD prostřednictvím České pošty, a.s. Navíc Vám bude účtován jednorázový poplatek ve výši 350,-Kč + DPH.

The Author

Petr Ozogán

Mám na starosti nejen vývoj programu OZO, ale i aktualizaci tohoto webu. Udělám vše, co bude v mých možnostech, abyste byli s tím co dělám maximálně spokojeni.
OZO Czech Republic s.r.o. © 2015