OZO, verze programu

DEMOVERZE programu
Slouží k vyzkoušení si funkcí programu a prověření, zda je program vhodný i pro Vaše použití. Demoverze je omezena pouze časovým obdobím, ve kterém je možné doklady zadávat. Veškerá data, která do demoverze zadáte zůstanou po zakoupení plné licence zachována a Vy budete mít možnost ihned používat program v plné verzi.

Demoverze programu
Demoverze OZO (1687)

VÍCEUŽIVATELSKÁ VERZE
Potřebujete vést účetnictví či sklady pro další firmu? Pak jistě uvítáte možnost naší víceuživatelské verze (multiverze), která Vám umožní vést až 99 firem. V každé takovéto firmě se dají lehce zadat veškeré jednotlivé údaje (nejen v modifikaci programu), které k dané firmě přísluší. Využít se zde dá i možnost, přímo v úvodní obrazovce, si nastavit modifikaci programu společných (nebo více použitelných) zadání pro různé firmy. Jako novinku v multiverzi naleznete zkrácenou úvodní obrazovku. Přibyla nám nabídka „SERVIS“, v které najdete již známou modifikaci programu, modifikaci barev, registraci modulů a převzetí dat z minulých let.

SÍŤOVÁ VERZE
V poslední době se stává pro mnoho uživatelů, čím dál více, potřebnější síťová verze programu. Je to zejména proto, že vzhledem k WINDOWS 7 až WINDOWS 10 a klesající ceně síťových komponent se staly počítačové sítě dostupné pro širokou veřejnost.

Síťová verze je zvláště výhodná pro rozšiřující se firmy, kterým již nestačí vstupovat data pouze jednoho počítače.

Dalším příkladem použití jsou prodejny a velkoobchodní sklady, kde můžete ze stejných skladových dat vydávat a prodávat i z několika běžných počítačů, které mnohdy vyjdou levnější než drahé elektronické kasy. Velmi efektivní je propojení těchto pracovišť přímo s účtárnou.
Pokud se rozhodnete pro síťovou verzi, můžeme Vám zajistit i kompletní instalaci celé počítačové sítě.

OZO Czech Republic s.r.o. © 2015