Objednávka programu OZO 2017

Zde je možné zadat online objednávku programu OZO 2017 plné verze (nový program) nebo aktualizace z verze předchozí. Před odesláním objednávky je nutné vyplnit všechny požadované údaje. Kopie objednávky se zadanými údaji Vám bude doručena ihned automaticky po odeslání na Vámi zadaný e-mail.

Vystavenou objednávku následně kontrolujeme na správnost a úplnost údajů a poté odesíláme potvrzení, že nám byla objednávka správně doručena. Po tomto ověření je možné považovat objednávku za přijatou. Pokud se tak nestane nejpozději do tří pracovních dnů, kontaktujte nás prosím na telefonu 603 435 946. Na uvedené číslo můžete zavolat samozřejmě i pokud budete potřebovat upřesnit cokoliv, co se programu a jeho objednávky týče.

Vzhledem k tomu, že na začátku prosince začíná platit nový zákon (EET), který značně ovlivní podnikatelskou činnost, počítáme s tím, že program pro rok 2017 si budou muset někteří z Vás nainstalovat už před začátkem prosince. Ano, jedná se o nutnost sledovat EET, což je Elektronická evidence tržeb. Díky ní budou muset všichni, kteří provozují stravovací a ubytovací služby, odesílat elektronicky všechny své tržby finanční správě. Nezáleží na tom, zda jste plátci DPH či ne. 

Abychom Vám mohli vyjít vstříc se zprovozněním nového programu, obsahujícího modul EET, potřebujeme znát termín, od jaké fáze budete modul EET používat. Požadovanou volbu zadejte prosím dále v objednávce při výběru modulu EET. S každým, kdo si objedná dodání programu obsahující EET modul pro sledování stravovacích a ubytovacích služeb (nutné sledovat od prosince 2016) budeme jednat individuálně.

Ceny programu zůstávají několik let stále stejné. Přidali jsme nový modul EET v ceně 990,-Kč (bez DPH), který eviduje a sleduje Elektronickou evidenci tržeb.  Ceník si můžete prohlédnout zde:
Ceník programu OZO 2017 plná verze (nový uživatel)
Ceník programu OZO 2017 aktualizace

  Program:

  Jestliže se jedná o aktualizaci programu, zadejte sériové číslo předchozí verze:

  Pokud se jedná o nový program, je nutné zadat následující údaje:

  Druh účetnictví:

  Verze programu (počet zpracovávaných firem):

  Objednané moduly (nutno zadat). Základní modul je povinnou součástí každé objednávky, bez něj by ostatní moduly nebylo možné provozovat.
  Pokud objednáváte modul EET, vyberte termín, od kdy budete EET sledovat.
  základní modulúčetnictvískladykomunikacekniha jízdEET od 01/12/2016EET od 01/03/2017

  Uplatnění slevy pro účetní, auditory a daňové poradce. Sleva se nevztahuje na modul EET. Uplatnění slevy je nutné doložit zasláním kopie ŽL nebo osvědčení (zaslat samostatně e-mailem na sw@ozo.cz):

  Celkový počet počítačů, na kterých bude program provozován (zadejte počet):

  Dodání programu:

  Údaje pro fakturaci:

  Vaše jméno (nutno zadat)

  Váš email (nutno zadat):

  Kontaktní telefon:

  Název organizace (nutno zadat):

  IČO (nutno zadat):

  DIČ (pouze plátci DPH):

  Fakturační adresa (nutno zadat):

  Dodací adresa pro zaslání poštou (pokud se liší od fakturační adresy):

  Poznámka k objednávce:

  Kontrolni kod: captcha

  Opište kontrolni kod:

  OZO Czech Republic s.r.o. © 2015