Objednávka programu OZO 2015

Zde je možné zadat online objednávku programu OZO buď plné verze (nový program) nebo jen aktualizace z verze předchozí. Před odesláním objednávky je nutné vyplnit všechny požadované údaje. Kopie objednávky se zadanými údaji Vám bude doručena ihned automaticky po odeslání na Vámi zadaný e-mail.

Vystavenou objednávku následně kontrolujeme na správnost a úplnost údajů a poté odesíláme potvrzení, že nám byla objednávka správně doručena. Po tomto ověření je možné považovat objednávku za přijatou. Pokud se tak nestane nejpozději do tří pracovních dnů, kontaktujte nás prosím na telefonu 603 435 946. Na uvedené číslo můžete zavolat samozřejmě i pokud budete potřebovat upřesnit cokoliv, co se programu a jeho objednávky týče.

Objednaný program bude k dispozici zde na internetu ke stažení ve druhé polovině prosince. Poštou jej zasíláme ve stejném termínu pouze těm, kteří uvedený druh doručení uvedou ve své objednávce.

Ceny programu zůstávají už několik let stále stejné. Ceník si můžete prohlédnout zde:
Ceník programu OZO 2015 plná verze (nový uživatel)
Ceník programu OZO 2015 aktualizace

Objednávky byly z technických důvodů z webu na přechodnou doby zrušeny (dva až tři dny). Někdo nám posílal desítky nesmyslných objednávek. Pokud chcete program objednat, napište nám na email sw@ozo.cz, kam uvedete své sériové číslo programu a moduly programu, které objednáváte. Případně, zda objednáváte program dle specifikace dle minulého roku (moduly, počet počítačů)

OZO Czech Republic s.r.o. © 2015